Inżynier wsparcia technicznego (m/k/r)
Jesteśmy niezależnym, renomowanym producentem oprogramowania do projektowania ślusarki otworowej i fasad, działającym na wielu rynkach na świecie. Korzystamy z ponad 30-letniego doświadczenia w opracowywaniu oprogramowania i dzięki programowi LogiKal® jesteśmy głównym oferentem aplikacji do projektowania aluminiowych konstrukcji okiennych, drzwiowych i fasadowych.
Poszukujemy inżynierów bądź absolwentów kierunków technicznych, płynnie posługujących się językiem angielskim w mowie i piśmie.
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą współpracę z partnerami firmy/ producentami systemów aluminiowych polegającą na
  • Rozwoju i aktualizacji bieżących rozwiązań systemowych w programie LogiKal,
  • weryfikacji poprawności wprowadzonych rozwiązań,
  • współpracy i koordynacji z partnerami firmy- dostawcami systemów i okuć
Wymagania:
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • znajomości środowiska CAD,
  • otwartości w komunikacji,
  • zaangażowania i chęci podejmowania nowych wyzwań,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie zależne od wiedzy i zaangażowania,
  • możliwość elastycznych godzin pracy,
  • możliwość realizacji odpowiedzialnych i samodzielnych zadań,
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych kursach językowych,
  • komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera,
  • imprezy integracyjne,
  • kompleksowy pakiet szkoleń,
  • brak dresscode’u,
  • wysokie standardy kultury organizacyjnej w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • napoje i świeże owoce, lunche.
Czy jesteś osoba, której szukamy?