Tehnicieni / Ingineri (m/f/d)
În ORGADATA fiecare are propria voință. Excepțional, direct, precis si de încredere. Trăsături ce caracterizează atât firma cât și produsele noastre.
Cu software-ul de specialitate LogiKal, suntem lideri tehnologici, iar pe plan mondial, profesioniștilor din domeniul construcției de ferestre, uși și fațade un nume binecunoscut.
Soluții speciale - doar la un click distanță!
În scopul dezvoltării filialei noastre din Timișoara, căutăm ....

Responsabilitățile tale:

Contact cu clienții nostrii
Introducerea de date tehnice pentru sisteme de uși, ferestre și fațade

Profilul tău:

Studii tehnice medii sau superioare

Experiență relevantă în domeniul tâmplăriei din aluminiu si / sau PVC

Abilitatea de a înțelege profilele din aluminiu, PVC sau oțel pe bază de desene tehnice

Cunoștințe medii sau avansate de limba engleză sau germană.

Iți oferim:

Te vei alatura unei culturi corporate cu orientari inalte pe aprecierea umana! Iti oferim spatiul necesar independentei tale si optiunea de a avansa! Promovam colegialitatea si munca in echipa!

Despre noi:

Orgadata AG este o companie de software de succes si cu o dezvoltare rapida din LEER, LOWER SAXONI, GERMANIA.

Cu o experienta de peste 30 de ani si lideri in devotamentului celor peste 500 de angajati privim increzatoricatre viitor!

Esti tu mintea pe care o cautam? Daca da, asteptam click-ul tau. Aplica! Ne vom bucura de CV-ul tau în engleză sau germana.

Interviurile de angajare vor avea loc în Timișoara sau în cadrul unei sesiuni Microsoft Teams.